<

Acer naprawa

Laptop Serwis Acer Wrocław

 

ArmandS
ul. Dąbrowskiego 42
50-457 Wrocław
Telefon: 530 88 9999
Email: bok@armands.pl

Armands Profesjonalny Serwis Asus we Wrocławiu. Bezpłatna diagnoza na poczekaniu i wycena naprawy.

Zajmujemy się kompleksowymi naprawami laptopów Asus. Od wymiany obudowy, naprawy zawiasów po skomplikowane naprawy płyty głównej po innym serwisie. Zapraszamy do siedziby ArmandS, naprawiamy i serwisujemy laptop asus we wszystkich modelach. To czym się wyróżniamy to wysoka jakość usług i przystępne ceny oraz gwarancja na naprawiony sprzęt.

 

Diagnostyka i wycena naprawy

Pamiętaj, diagnostyka i wycena naprawy w naszym serwisie jest całkowicie bezpłatna. Sam decydujesz o naprawie Acera lub o rezygnacji z naszych usług.

Twój laptop przegrzewa się?

Układ chłodzenia to jest jedna z najczęściej zaniedbywanych części w laptopie. Układ ten składa się m. in. z wentylatora, radiatora, past termo przewodzących, które są konieczne w procesie wymiany ciepła. Jeżeli czujesz, że w Twoim laptopie coraz bardziej nagrzewa się obudowa, wentylator pracuje dość głośno albo w ogóle nie słyszysz jego pracy, jest to sygnał do złej pracy układu chłodzenia. Innym wątpliwym objawem są częste i nagłe restarty laptopa. Takie sytuacje są sygnałem do tego by jak najszybciej udać się do naszego serwisu. Konserwację układu chłodzenia zalecamy wykonywać co najmniej co pół roku, by zapobiec uszkodzeniom płyty głównej. Zapraszamy do naszego serwisu laptopów ArmandS we Wrocławiu, gdzie bezpłatnie zdiagnozujemy sprzęt. Konserwacje nasi specjaliści wykonają w ciągu kilku godzin. Jeżeli nie jesteś z Wrocławia możemy zamówić do Ciebie kuriera, który odbierze od Ciebie laptopa w umówiony dzień i już następnego dnia zostanie zdiagnozowany, naprawiony i odesłany. Pamiętaj, to Ty decydujesz o naprawie lub jej rezygnacji. Usługa ta nie jest droga, a może przedłużyć żywotność Twojego laptopa.

Masz problem z wyświetlaniem obrazu na matrycy?

Matryca to jeden z najważniejszych komponentów, z których składa się laptop. Usterki matrycy wynikają najczęściej z uszkodzeń mechanicznych. Niepokojącymi oznakami są: rozlany obraz, poziome lub pionowe pasy, zanikająca treść, to częste uszkodzenia, których nie da się naprawić. Kolejnym drażliwym problemem pojawiającym się na ekranie są pojedyncze bad piksele. Są to pola kryształu, które świecą cały czas w tym samym kolorze albo nie świeca w ogóle. Jeżeli obraz zrobił się ciemny i by zobaczyć treść musisz podświetlić sobie ekran z latarką, prawdopodobnie zostało uszkodzone podświetlenie matrycy, ten problem tyczy się matryc z podświetleniem CCFL.

Uszkodzona matryca jest klasyfikowana do wymiany (za wyjątkiem braku podświetlenia matrycy CCFL, które można zregenerować), nie da jej się naprawić ze względu na delikatność części elektronicznych.

Zapraszamy do naszego serwisu we Wrocławiu na bezpłatna diagnozę i szybką wymianę matrycy.

Laptop zawiesza się, wolno pracuje?

Twój laptop zaczyna wolniej funkcjonować niż dotychczas, a praca na nim prowadzi do rozdrażnienia ze względu na długi czas uruchamiania aplikacji. Zdarza się również całkwoite zawieszenie pracy systemu tzw. zamrożenie ekranu przy większym obciążeniu wydajnymi programami lub grami.

Przyczyn takich zachowań jest wiele, od zawirusowanego systemu po uszkodzenia podzespołów takich jak dysk twardy czy karta graficzna.

Powyżej wymienione przyczyny wolnej pracy to tylko kilka z niewielu, które mogą powodować te problemy. Zapraszamy do naszego serwisu na bezpłatną diagnozę do naszego serwisu laptopów ArmandS.

Nie działa klawiatura, touchpad?

Problemy z klawiaturą czy touchpadem pojawiają się przeważnie po zalaniu laptopa lub jej niewłaściwym czyszczeniu. Całą klawiatura lub kilka klawiszy przestały działać albo klawisze na stałe? Przyczyn tych uszkodzeń jest wiele: zalanie, uszkodzenie folii wewnętrznych klawiatury i inne. Klawiatura to część solidnie wyeksploatowana, dlatego,że z biegiem czasu zużywa się. W skrajnych wypadkach uda się naprawić niedziałające klawisze, ale w większości napraw konieczna jest jej wymiana.

Klawiatura jak i touchpad podłączone są do płyty głównej poprzez taśmy sygnałowe. Jeżeli w tym samym czasie przestały działać obydwa komponenty, najprawdopodobniej problem jest po stronie płyty głównej.

Kiedy zaczynają się problemy z touchpadem pierwszymi krokami, które należy podjąć, to sprawdzenie czy touchpad nie został wyłączony lub odinstalowany. Diagnozę i zweryfikowanie usterki, warto powierzyć specjalistom, ponieważ wymiana części na własną rękę może tylko pomnożyć koszta naprawy.

Gniazdo zasilania

Jeżeli twój laptop przestał ładować baterię albo nie chce się włączyć na samym zasilaczu (bateria wyjęta), najprawdopodobniej zostało uszkodzone gniazdo zasilania. Innym powodem do niepokoju jest również ciągłe ustawianie wtyku od zasilacza pod pewnym kątem, by nie stracić ładowania baterii, co sygnalizuje nam o uszkodzonym zasilaczu. Zbyt mocne nagrzewanie się końcówki jest niepokojące i warto zgłosić się z tym problemem do naszego serwisu w celu zweryfikowania usterki. Przyczyn uszkodzeń jest wiele, od uszkodzeń mechanicznych po używanie niekompatybilnego zasilacza. Jeżeli z zewnątrz gniazdo zasilania nie jest uszkodzone, nie ma potrzeby wymiany. Najprawdopodobniej zostało naruszone mechanicznie i potrzebne będzie jego przylutowanie.

Laptop po zalaniu

Wystarczy chwila nieuwagi.. by kawa lub herbata wylądowały na Twoim Laptopie. Co wtedy? Najważniejsze, nie wpadać w panikę, zachować zimna krew i podjąć następujące kroki.

Po pierwsze odciąć komputer od źródła prądu, czyli odłączyć zasilacz z gniazda zasilania, następnie wyciągnąć baterię. Bateria jest wbudowana i nie ma możliwości jej wyjęcia? W większości laptopów istnieje możliwość wyłączenia baterii za pomocą przycisku usytuowanego na spodzie laptopa, który podobny jest do otworu, który służy „ręcznego” wysuwania napędu optycznego, za pomocą spinacza biurowego lub igły. A jeśli są Państwo wyposażeni w odpowiednie narzędzia, w prosty sposób można zdemontować dolną obudowę i delikatnie wypiąć baterię z gniazda na płycie głównej.

By zapobiec przedostaniu się wylanej cieczy na kolejne komponenty, nie rozcierać płynu ręcznikiem po laptopie. Natychmiast odwrócić go do góry nogami.

Jeżeli zareagowałeś zgodnie z naszymi zaleceniami, ryzyko uszkodzenia płyty głównej maleje i zakres naprawy może dotyczyć wyłącznie wymiany klawiatury i ewentualnego czyszczenia laptopa. Wszystko zależne jest od typu cieczy i wylanej ilości.

Pamiętaj, nie włączaj laptopa po osuszeniu, odradzamy takiego postępowania ze względu na spowodowanie jeszcze większych uszkodzeń.

Reballing układu BGA, wymiana karty graficznej

Jeżeli w twoim laptopie, na ekranie pojawiają się kolorowe pasy, artefakty, na matrycy nic nie widać, albo laptop wydaje sygnały dźwiękowe, prawdopodobnie uległ uszkodzeniu chipset graficzny. Nasz serwis wykonuje reballingi i wymiany układów na płytach głównych codziennie. Pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie i układach, które wykorzystujemy do lutowania. Dzięki czemu nasze naprawy są wykonywane na jak najwyższym poziomie, na miejscu w szybkim terminie, co daje nam najwyższą jakość napraw. Zapraszamy do nas na bezpłatną diagnozę, gdzie porozmawiamy o problemie, ustalimy przyczynę uszkodzenia i wspólnie ustalimy najlepsze rozwiązanie dla Państwa.

Zapraszamy do naszego serwisu laptopów ArmandS we Wrocławiu, gdzie bezpłatnie zdiagnozujemy sprzęt. Konserwacje nasi specjaliści wykonają w ciągu kilku godzin. Jeżeli nie jesteś z Wrocławia możemy zamówić do Ciebie kuriera, który odbierze od Ciebie laptopa w umówiony dzień i już następnego dnia zostanie zdiagnozowany i wyznaczony termin naprawy. Pamiętaj, diagnostyka jest bezpłatna, sam decydujesz o naprawie lub o jej rezygnacji. Gwarantujemy zadowolenie z jakości naszych usług oraz gwarancję na wykonane usługi.

Laptop po upadku

Upadek laptopa z dużej wysokości bądź silne uderzenie, zawsze prowadzi do nieprawidłowości w jego funkcjonowaniu. Wszystko uzależnione jest od siły uderzenia. Pu upadku na pierwszy rzut oka możemy ustalić widoczne uszkodzenia zewnętrzne typu:

  • pęknięta obudowa, uszkodzone zawiasy,
  • wylana matryca, pasy linie na ekranie,
  • problemy z uruchomieniem systemu, uszkodzony dysk twardy.

W tym celu proponujemy zgłosić się do do naszej siedziby na ul. Dąbrowskiego 42 we Wrocławiu by wycenić komponenty i ostatecznie zdiagnozować sprzęt. Jeżeli po diagnozie stwierdzimy, że po wymianie części uszkodzonych mechanicznie, laptop będzie sprawny, naprawa będzie należała do prostych i przyjemnych.

Mniej komfortowa sytuacja będzie wtedy, kiedy okaże się, że zniszczeniu uległa również płyta główna, Wówczas diagnoza usterki musi być bardziej wnikliwa ze względu na niewidoczne gołym okiem uszkodzenia. Najczęściej dochodzi do pęknięć laminatu czy uszkodzenia spoiw pod układem BGA. Do naszego serwisu ArmandS trafiają różne przypadki, od przejechania laptopa samochodem po zrzucenie z 6 piętra. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze i satysfakcji osiągnięcia celu nie poddajemy się, tym bardziej stajemy się co raz bardziej zmotywowani do stawienia czoła kolejnym przypadkom, z którymi inni sobie nie poradzili.

Zapraszamy do kontaktu. Działamy na terenie całej Polski. Zadzwoń lub wyślij maila, a kurier już następnego dnia odbierze od Państwa laptopa.

Nie łudźcie się informacjami, które przeczytacie w internecie , dzięki którym będziecie mogli niskim kosztem sami zniwelować usterkę, bądź co gorsza stwierdzić, że naprawa jest nieopłacalna. Odradzamy takiego postępowania przy braku doświadczenia i odpowiednich narzędzi koszty naprawy mogą tylko kilkukrotnie wzrosnąć, ze względu na kolejne uszkodzenia. Skontaktuj się z nami i przyjdź ze swoim pupilem na diagnostykę i wycenę, która jest w naszym serwisie BEZPŁATNA, sam zdecydujesz o tym czy zgadzasz się na naprawę. Nie płacąc zyskujesz cenne informacje.

 

Zasilacz do modeli Acer

seria Aspire

3020, 3100, 3610, 3620A, 3640, 3690, 3750G, 3750ZG, 3820, 4252, 4253G, 4310, 4330, 4520, 4520G, 4551, 4710, 4710G, 4720G, 4730, 4735Z, 4735ZG, 4738, 4740G, 4741G, 4741Z, 4741ZG, 4743G, 4750, 4750G, 4755, 4820TG, 4920, 4920G, 4937, 5102, 5110, 5220, 5230, 5253G, 5310, 5320, 5335, 5510, 5520, 5520G, 5530G, 5535, 5540, 5550, 5560, 5570, 5580, 5590, 5600, 5610, 5611AWLMI, 5611ZWLMI, 5612WLMI, 5613AWLMI, 5620, 5630, 5633WLMI, 5650, 5670, 5680, 5683WLMI, 5684WLMI_TV, 5685WLMI, 5710, 5720ZG, 5730ZG, 5733Z, 5738G, 5742G, 5810TZ, 5820TG, 5910, 5910G, 5920, 5920G, 5930, 5930G, 5943G, 6530G, 6935, 7000, 7003WSMI, 7110, 7220, 7320, 7330, 745Z, 7520, 7520G, 7530, 7530G, 7551G, 7552G, 7560G, 7720, 7720G, 7720Z, 7730, 7730G, 7730Z, 7730ZG, 7741, 7741G, 7741Z, 7741ZG, 7750, 7750G, 7750ZG, 8920G, 8930G, 9100, 9110, 9120, 9300, 9302, 9303WSMI, 9305, 9410, 9413AWSMI, 9413ZWSMI, 9420, 9423WSMI, 9500, 9520, 9525WSMI, E5-473G, E5-573G, E5-771G, E5-771G-51T2, E5-771G-53PN, E5-771G-54UR, 1200, 1200X, 1200XV, 1202, 1202X, 1203X, 1203XC, 1203XV, 1360, 1410, 1410 (11,6″), 1410 (15,4″), 1411, 1411WLMI, 1412, 1412LC, 1412LCI, 1412LM, 1412LMI, 1412WLMI, 1413, 1413LC, 1413LM, 1413LMI, 1413WLMI, 1414, 1414LC, 1414LM, 1414LMI, 1414WLMI, 1415, 1415LMI, 1551, 1640, 1640Z, 1650, 1650Z, 1680, 1680WLCI, 1680WLMI, 1681, 1681LC, 1681LCI, 1681LMI, 1681WLC, 1681WLCI, 1681WLM, 1681WLMI, 1682, 1682LCI, 1682LMI, 1682WLC, 1682WLM, 1682WLMI, 1683, 1683LMI, 1683WLM, 1683WLMI, 1684, 1684WLMI, 1685, 1685WLCI, 1685WLMI, 1689, 1689WLMI, 1690, 1690LCI, 1690LMI, 1690WLCI, 1690WLMI, 1691, 1691LCI, 1691LMI, 1691WLCI, 1691WLM, 1691WLMI, 1692, 1692LMI, 1692WLCI, 1692WLMI, 1693, 1693WLCI, 1693WLM, 1693WLMI, 1694, 1694LMI, 1694WLCI, 1694WLMI, 1695, 1695WLMI, 2000, 2000LCI, 2000LMI, 2000WLCI, 2000WLMI, 2001, 2001LC, 2001LCE, 2001LCI, 2001LMI, 2001WLCI, 2001WLMI, 2002, 2002LCI, 2002LMI, 2002WLCI, 2002WLMI, 2003, 2003LC, 2003LCI, 2003LM, 2003LMI, 2003WLCI, 2003WLMI, 2010, 2010LMI, 2010WLCI, 2010WLMI, 2012, 2012LC, 2012LCI, 2012WLCI, 2012WLMI, 2013, 2013WLMI, 2014, 2014WLMI, 2016, 2016WLMI, 2020, 2020LC, 2020WLCI, 2021, 2021WLMI, 2024, 2024WLC, 2024WLMI, 2025, 2025LMI, 2025WLMI, 2026, 2026LMI, 2026WLMI, 2420, 2430, 2920, 2920Z, 2930, 2930Z, 3000, 3000LC, 3000LCI, 3000LM, 3000LMI, 3000WLMI, 3001LC, 3001WLCI, 3001WLMI, 3002LC, 3002LCI, 3002LMI, 3002NLC, 3002NLCI, 3002NWLCI, 3002WLCI, 3002WLMI, 3003LC, 3003LCI, 3003LMI, 3003WLCI, 3003WLMI, 3004WLMI, 3005LCI, 3005WLMI, 3030, 3040, 3050, 3100, 3410, 3410Z, 3500, 3502LC, 3502LCI, 3502LMI, 3502NLCI, 3502WLC, 3502WLCI, 3502WLMI, 3503NWLM, 3503WLCI, 3503WLMI, 3505LMI, 3505WLMI, 3508WLMI, 3509WLMI, 3510, 3600, 3602NWXM, 3603NWXC, 3603NWXM, 3603NWXMI, 3603WLCI, 3603WXCI, 3603WXMI, 3603XCI, 3608NWXC, 3608WXCI, 3608WXMI, 3610, 3610WLM, 3612LC, 3612LCI, 3613LC, 3613LCI, 3613NWLCI, 3613WLCI, 3613WLMI, 3614WLMI, 3620, 3620A, 3630, 3650, 3660, 3670, 3680, 3692WLMI, 3693WLMI, 3750, 3750G, 3750ZG, 3810T, 3810TG, 3810TZ, 3810TZG, 3811TG, 3811TZ, 3811TZG, 3820, 3820G, 3820T, 3820TZG, 3820ZG, 3830, 3830T, 4220, 4230, 4232, 4250, 4251, 4253, 4310, 4315, 4320, 4330, 4332, 4333, 4336, 4339, 4349, 4350, 4410, 4520, 4530, 4535, 4552, 4552G, 4560, 4625, 4625G, 4710, 4710Z, 4715Z, 4720, 4720Z, 4720ZG, 4730, 4730Z, 4732Z, 4733Z, 4735Z, 4735ZG, 4736, 4736G, 4736Z, 4736ZG, 4738, 4738G, 4738Z, 4738ZG, 4739, 4739Z, 4740, 4740G, 4741, 4743, 4743Z, 4743ZG, 4745, 4745G, 4752, 4752Z, 4810T, 4810TG, 4810TZ, 4810TZG, 4820, 4820TG, 4820TZG, 4920, 4930, 4935, 5000, 5000WLMI, 5001LCI, 5001LM, 5001LMI, 5001WLCI, 5001WLMI, 5002LC, 5002LCI, 5002LM, 5002LMI, 5002NWLMI, 5002WLCI, 5002WLM, 5002WLMI, 5003WLCI, 5003WLMI, 5004WLCI, 5004WLMI, 5005WLMI, 5010, 5020, 5030, 5040, 5050, 5100, 5110, 5220, 5230, 5235, 5250, 5251, 5252, 5253, 5253G, 5310, 5315, 5330, 5332, 5333, 5334, 5336, 5338, 5342, 5350, 5410, 5500, 5500Z, 5501WXCI, 5501WXMI, 5502WLM, 5502WXCI, 5502WXMI, 5503WLM, 5503WXC, 5503WXM, 5504WXMI, 5510, 5512WLM, 5513EWLM, 5513EWLMI, 5513WLMI, 5514WLMI, 5515, 5516, 5517, 5520, 5520G, 5530, 5532, 5534, 5535, 5538, 5541, 5541G, 5542, 5542G, 5550, 5551, 5551G, 5552, 5552G, 5553, 5553G, 5560G, 5625, 5625G, 5710, 5710Z, 5715Z, 5720, 5720Z, 5730, 5730Z, 5732Z, 5732ZG, 5733, 5734Z, 5735, 5735Z, 5736G, 5736Z, 5737Z, 5738, 5738DG, 5738DZG, 5738G, 5738PG, 5738PZG, 5740, 5740G, 5741, 5741G, 5741Z, 5742, 5742ZG, 5745, 5745P, 5745Z, 5749, 5750, 5750G, 5755, 5755G, 5810T, 5810TG, 5820G, 5820T, 5820TG, 5820TZ, 5820TZG, 5830T, 5830TG, 5920G, 5930, 5940G, 5950G, 6530, 6920, 7100, 7230, 7250, 7315, 7330, 7339, 738ZG, 741ZG, 745Z, 7530, 7530G, 7535, 7540, 7551, 7560, 7715Z, 8540, 8735, 9100WLMI, 9101WLMI, 9102WLC, 9102WLCI, 9102WLMI, 9103WLMI, 9104LM, 9104LMI, 9104WLM, 9104WLMI, 9104WSM, 9105WLMI, 9400, E5-422G-45ET, E5-522G, E5-522G-60EP, E5-522G-671W, E5-522G-895M, E5-532G, E5-532G-P9YD, E5-573G, E5-573G-31Q2, E5-573G-59CS, E5-722G, E5-722G-83DD, E5-722G-86B3, E5-722G-86K1, E5-731G, ES1-511, ES1-511-C35L, ES1-711G-P0RD, ES1-731G, ONE 721, S3-951, V3-371, V3-574G, V3-574G-58ZE, V3-574G-755M,

seria Aspire V15 nitro

VN7-571,

seria Extensa

4620Z, 4630, 4630G, 5120, 5200, 5210, 5220, 5230, 5230E, 5420, 5420G, 5430, 5610, 5610G, 5630, 5630EZ, 5630G, 5630Z, 7120, 7220, 7420, 7620, 7620G, 2000230023502500260029002900D2900E2950300031004010410041204130421042204420443046204620Z4630Z5010520052105235561056205620G5620Z5620ZG56305630EZ56355635Z5635ZG72307230E7630G7630ZG

seria Ferrari

1000, 1005WTMI, 5000, 5005WLHI, 5005WLMI, 11001200ONE 200

seria Travelmate

260, 280, 420, 4200, 4230, 4233WLMI, 4260, 4280, 4283WLMI, 4283WLMI_UMTS, 430, 4320, 4400, 4730G, 4740G, 4740Z, 5220, 5220G, 5230, 5335, 5530G, 5542G, 5610, 5620, 5623WSMI, 5623WSMI – VISTA, 5624WSMI, 5625WSMI, 5625WSMI – VISTA, 5720, 5735Z, 5740G, 5740Z, 5742G, 5742Z, 5742ZG, 5760G, 6410, 6413LMI, 6460, 6463WLMI, 6464WLMI, 6465WLMI, 6500, 6592, 7220, 7220G, 7320, 7510, 7514WSMI, 7720, 7740, 7750, 8200, 8210, 8210WLHI, 8210WLMI, 8215WLHI, 8215WLMI, 8571, 200200DX200T201201T201TXV202202T210210T210TER210TXF211211T212212T212TE212TXV213213T213TX213TXV220222222X223223X223XC223XV225225X225XC225XV23023002300LC2300LCI2300LM23012301LC2301LCI2301LMI2301NLC2301NLCI2301NXCI2301WLC2301WLCI2301WLM2301WLMI2301XC2301XCI23022302LC2302LCI2302LM2302LMI2302NLCI2302WLM2302WLMI23032303LC2303LCI2303LM2303LMI2303NLC2303NLCI2303WLCI2303WLM2303WLMI2303XC23042304LC2304LCI2304LM2304LMI2304WLCI2304WLMI23052305LCI23062306LCI23082308LCI2308LMI2308WLM2308WLMI230XC230XV230XV-PRO23102310LCI23122312LC2312LCI2312LM2312LMI2312NLC2312NLM2312NWLC2312NWLCI2312NWLM2312NWLMI2312WLCI2312WLMI23132313LC2313LCI2313LM2313LMI2313NLC2313NLCI2313NLM2313NLMI2313NWLM2313NWLMI2313WLC2313WLCI2313WLM2313WLMI23142314WLMI23182318NWLMI2318WLM2318WLMI23192319NLCI233233LC233X233XV233XVI234234LCI235023522352LCI23532353LC2353LM2353LMI2353WLMI23552355XM240024102410WLMI2412LC2412LCI2412LM2412LMI2412NLC2412NLM2413LC2413LCI2413LM2413LMI2413NLC2413NLCI2413NLM2413NLMI2413NWLCI2413NWLM2413NWLMI2413WLC2413WLCI2413WLM2413WLMI2414LMI2414WLM2414WLMI2419LCI2419NLCI242024302440245024602470248024902490WLMI260261261X261XC261XV270270XV272272LC272X272XV272XVI273273X273XV275275LC280281281XC281XV283283LC283XV283XVI290290D290E290LC290LCI290LMI290XMI290XVI291LCI291LCI-G291LMI291LMI-G291XCI291XCIX292LC292LCI292LM292LMI293LCI293LMI30003000WTCI3000WTMI3001ENWTNI3001NWTNI3001WTCI3001WTMI3002ENWTNI3002LC3002NWTNI3002WTCI3002WTMI3002XCI3002XMI3003WTCI3003WTMI3004WTCI3004WTMI301030203030304031032032003200XCI3200XMI32013201NXCI3201XCI3201XMI32023202XCI3202XMI32043204XCI3204XMI32053205XMI32103210WXCI3210WXMI3210XCI3210XMI3210Z3211WXCI3211WXMI3212NWXCI3212NWXMI3212WXMI3212XCI3212XMI3213WXCI3213WXMI32203220WXCI3220WXI3222WXCI3222WXMI32303240325032603270328032903300340340T341341T342342T343343T345345T347347T350350TE350TE-N351351TE351TEV352352TE353353TE353TEV354354TE354TEV360361361EVI364364ECI370370TCI370TI370TMI371371LCI371LMI371TCI371TCIXP371TI371TMI372372LCI372LMI372TC372TCI372TI372TM372TMI374374TCI380380LCI380TCI381381TC381TCI381TI382382LCI382TC382TCI382TI382TM382TMI383383TCI40004000LCI4000LMI4000NLCI4000WLCI4000WLMI40014001LC4001LCI4001LM4001LMI4001NLCI4001WLC4001WLCI4001WLM4001WLMI4001XCI40024002LC4002LCI4002LM4002LMI4002NLCI4002WLCI4002WLM4002WLMI40044004LMI40054005LMI4005WLM4005WLMI40094009LCI40104010WLCI4011LCI4011LMI4011WLCI4011WLMI4012NLCI4015LCI4015LMI40204020NWLCI4020WLCI4020WLMI40214021LCI4021LMI4021NWLCI4021WLCI4021WLMI40224022NWLMI4022WLCI4024WLMI4025LCI40504050LC4050LCI4050LM4050LMI4050WLCI4050WLMI40514051LC4051LCI4051LM4051LMI4051WLCI4051WLMI40524052LC4052LCI4052LM4052LMI4052NLCI4052WLCI4052WLMI40534053LMI40604070408041004100LCI4100LMI4100WLM4100WLMI41014101LCI4101LM4101LMI4101WLC4101WLCI4101WLM4101WLMI41024102LC4102LCI4102LM4102LMI4102NLCI4102NLMI4102NWLCI4102NWLMI4102WLC4102WLCI4102WLM4102WLMI41034103LCI4103LMI4103WLCI41044104WLMI41064106WLMI41504150LC4150LCI4150LM4150LMI4150NLCI4150WLMI4151LC4151LCI4151LM4151LMI4151NLCI4151WLCI4151WLMI4152LC4152LCI4152LM4152LMI4152NLC4152NLCI4152WLMI4153LM4153LMI4154LM4154LMI423542804283WLMI4330433545004500ALCI4500LCI4500LMI4500WLCI4500WLMI45014501ALC4501ALCI4501LC4501LCI4501LMI4501WLC4501WLCI4501WLM4501WLMI45024502ALCI4502LC4502LCI4502LMI4502WLCI4502WLM4502WLMI45034503LCI4503LMI4503WLMI45044504LM4504LMI45204530460046014601LC4601LCI4601LM4601WLM4601WLMI46024602LCI4602LMI4602WLMI46034603WLCI4603WLMI46044604WLCI4604WLM4604WLMI46504650LC4650LCI4650LM4650LMI4651LC4651LCI4651LM4651LMI4651NLM4651WLMI4652LC4652LCI4652LM4652LMI4652NLCI4652WLMI46544654LM4654LMI4654WLMI4655LMI467047204730474047504750Z51005110512512DX512T512T-64512TE513513DX513T514514T514TXV515515TE516516TE517517TE520520IT5215210521TE521TEV521TXV524524TE524TXV525525T525TE525TX525TXV527527TXVI528528TE529529ATXV529TX529TXVI530530LC530LCI530XC530XCI530XV530XVI5310531LC531LCI531XC531XCI531XV53205330533LC533LCI533XC533XCI533XV533XVI5344534LC534LCI534TL534XC534XCI534XV535LC535LCI5360536LCI550550LC550LV550XV5515510551XV55205520G553055425610562057105710G57205720G572557305730G57355740574257445744Z576060060006000LCI600160026002LCI6003LC6003LCI6003LM6003LMI60046004LC6004LCI6004LMI600TER602602TER603603TER604604TER610610TX610TXC610TXI610TXV610TXVI611611TXC611TXCI611TXV612612TXC612TXCI612TXV612TXVI613613TXC613TXCI613TXV614614TXC614TXCI614TXV614TXVCI620621621LV621XC621XV6236231623LC623LCI62526253629162926293630630XCI630XV632632XCI633633LCI641064526460649264936495T650650LC650XC650XCI653LC653LCI653XC653XCI653XV654LC654LCI654XC654XCI654XV655LCI65926592G65936593G660660LCI660LMI661LC661LCI661LM661LMI661XC661XCI661XVI662LC662LCI662LM662LMI662XCI663LCI663LM663LMI720720TX720TXV721TX722722ITX722ITXV722TX723723TX723TXVI730730TX730TXV7327320732TLV732TX732TXV734734TL734TXV735735TLV736736TL736TLV737737TLV738738TLV739739GLTV739TLV740740LVF741741LVF744744LCF751075207520G753077207720G77307730G7740G7740Z7740ZG80080008000LCI8000LMI80018001LCIB80028002LC8002LCI8002LCIB8002LMI80038003LCI8003LCIB8003LM8003LMI8003LMIB80048004LCI8004LCIB8004LM8004LMI8004LMIB80058005LCI8005LCIB8005LMI8005LMIB80068006LCI8006LM8006LMI8006LMIB800LC800LCI800LCIB800LM800LMI800LMIB800XC800XCI802LCI802LCIB802LMI802LMIB802XCI803LC803LCI803LCIB803LM803LMIB803XCI803XVI804LC804LCI804LCIB804LM804LMI804LMIB810081018101WLMI81028102WLCI8102WLMI81038103WLMI81048104WLCI8104WLMI81068106WLMI82108371847184728472G8472T8472TG85728572G8572T8572TGT5600

Emachines

D530, D640G, D730, D730G, D730Z, D730ZG, D732G, D732ZG, E640G, E642G, E644G, E730G, E730ZG, E732G, E732ZG, EME730G, G443G, G630G, G640G, G729G, G729ZG, G730G, G730Z, G730ZG, D440D442D443D520D525D528D620D640D642D720D725D727D728D729ZD730D732D732ZE430E440E442E443E510E520E525E527E528E529E620E625E627E628E630E640E642E644E720E725E727E728E729E729ZE730E730ZE732E732ZEME443EME644EME730EME730ZG420G430G443G520G525G620G625G627G630G640G720G725G729ZG730M2105M2350M2352M2356M5105M5124M5305M5307M5309M5312M5313M5405M5410M5414M6410M6805M6807M6809M6810M6811MX4624MX4625N-10N-12N-14W4605W4620W4630

 

Bogatynia, Brzeg, Częstochowa, Dzierżoniów, Głogów, Jelenia Góra, Katowice, Kraków, Legnica, Leszno, Lubin, Lwówek Śląski, Łódź, Oleśnica, Oława, Opole, Poznań, Szczecin, Świdnica, Trzebnica, Wałbrzych, Wrocław, Zielona Góra, Złotoryja, Zgorzelec

Naprawiamy laptopy wszytkich marek