<

Serwis iPad

Twój tablet przestał funkcjonować normalnie?

To multimedialne urządzenie coraz częściej zastępuje miejsce laptopa w Twoim domu. Ma odpowiednie rozmiary, jest lekkie, spełnia wszystkie podstawowe funkcje, których potrzebujemy niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy. Jeżeli zdarzy się wypadek, upuścisz tablet lub wpadnie do wody, nie martw się. Nasz serwis iPad we Wrocławiu przywróci życie Twojemu tabletowi. Specjaliści ArmandS podejmą się każdego wyzwania, niezależnie od tego, czy jest to standardowy problem z niedziałającym wyświetlaczem, trudności z połączeniem Wi-Fi, kwestia nieaktualnego oprogramowaniem, czy też nietypowa usterka, z którą dotychczas się nie spotkaliśmy.

Wieloletnie doświadczenie naszej firmy, gwarantuje, że przeprowadzimy sprawny, kompleksowy i fachowy serwis iPada. Dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo nasi klienci są związani ze swoimi urządzeniami. Dlatego też dbamy o to, aby wszystkie zlecenia były wykonywane w terminie nieprzekraczającym 48 godzin. Czas naprawy może się nawet skrócić, wszystko zależy od rodzaju usterki, a także dostępności części. Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, lecz nie jesteś z Wrocławia, to mamy dla Ciebie gotowe rozwiązanie. Dzięki firmom kurierskim, możesz do nas wysłać swój iPad. Serwis urządzenia rozpoczniemy natychmiast po jego otrzymaniu, rozpoczynając od bezpłatnej usługi diagnostycznej. Wystarczy zadzwonić i umówić się na termin oraz sposób odbioru Twojego urządzenia. Wykonujemy naprawy na terenie całej Polski.

Diagnostyka wycena naprawy

Pamiętaj, diagnostyka w naszym serwisie jest całkowicie bezpłatna. Sam decydujesz o naprawie lub o jej rezygnacji.

Pęknięta szybka/ uszkodzony wyświetlacz/ Niedziałający panel dotykowy

iPad to sprzęt, w którym zadbano o najmniejsze szczegóły, metalowa obudowa, nieskazitelny obraz nadaje mu charakteru. Niestety komponenty, z których został stworzony nie należą do trwałych. uszkodzony ekran to jeden z najczęstszych uszkodzeń mechanicznych. Głównymi przyczynami tego uszkodzenia są upadki z wysokości na twardą powierzchnię, nadepnięcie, silne uderzenie w urządzenie, a nawet jego przejechanie. Nasz serwis ArmandS zapewnia Państwa przywrócenie iPada do stanu używalności. Nasz magazyn wyposażony jest w części zamienne jak i oryginalne. Działamy na terenie całej Polski, skontaktuj się z nami i umów na bezpłatna diagnozę.

iPad po zalaniu

Zalanie herbatą, niekontrolowana kąpiel, takie rzeczy mogą przydarzyć się każdemu. Niestety żadne urządzenie elektroniczne nie przepada za takimi przygodami ze względu na poważne uszkodzenia elektroniki. Najważniejszymi krokiem jest odłączenie sprzętu od zewnętrznego zasilania (ładowarki) i jeżeli istnieje możliwość, odłączyć również baterię. W takim przypadku czas ma największe znaczenie, w miarę możliwości jak najszybciej trzeba dostarczyć sprzęt do naszego serwisu ArmandS, by nie dopuścić do skorodowania płyty głównej i powstaniu pleśni. Zalanie iPada zdarza się bardzo często, jest to jedna z częstszych usterek z jaką spotykamy się na co dzień. nasz serwis ArmandS we Wrocławiu posiada wieloletnie doświadczenie, podejmujemy każde wyzwanie by uruchomić sprzęt. telefonicznie poinformujemy Cię o kosztach naprawy i terminie odbioru. Jeżeli zdarzy Ci się zalanie, nie czekaj! Bezzwłocznie udaj się do naszego serwisu, im szybciej zajmiemy się iPadem, tym większe szanse na jego przeżycie.

Kilka rad na przyszłość…

Nie osuszaj iPada suszarką,

Nie podłączaj go do ładowania, to może tylko pogorszyć sytuację,

Najlepszym wyjściem jest odłączenie baterii, jeżeli nie masz możliwości dostania się do niej, jak najszybciej skontaktuj się z nami! W takim wypadku czas jest najważniejszy!

Problem z baterią

Ze swoim sprzętem nie rozstajesz się już od dłuższego czasu, musisz się liczyć z wyeksploatowaniem pewnych części utrzymujących urządzenie przy życiu, do nich należy m. in. bateria. Jeżeli czas pracy na iPadzie skraca się, coraz częściej potrzebujesz źródła zasilania lub co gorsza o pełnym naładowaniu, odłączasz zasilacz i bateria ulega pełnemu rozładowaniu, potrzebna jest jej wymiana. Na którą zapraszamy do naszego serwisu laptopów, nasi specjaliści na miejscu sprecyzują czas oczekiwania w zależności od modelu, aczkolwiek nie powinien przekroczyć jednego dnia roboczego.

Wymiana złącza ładowania

Jeżeli zauważysz, że Twój iPad ładuje się od czasu do czasu, musisz ustawić ładowarkę pod pewnym kątem lub w ogóle przestał się ładować oznacza to najprawdopodobniej uszkodzenie modułu ładowania. Przyjdź do nas na bezpłatną diagnostykę, po której poinformujemy Cię o kosztach i jego odbiorze. Wszystkie nasze naprawy są objęte gwarancją.

Niedziałające przyciski lub ich brak

Przycisk Home przestał działać lub się zapadł, masz problem z regulacją głośności czy włączeniem iPada? Albo denerwuje Cię brak któregoś z nich? Przyjdź do nas a w niedługim czasie zniwelujemy drażniący problem.

Uszkodzony głośnik, mikrofon

Jeżeli podczas wideo rozmowy, rozmówca Cię nie słyszy, lub podczas słuchania swojej ulubionej muzyki czy filmu nic nie słyszysz, to najprawdopodobniej jest uszkodzony jeden z dwóch modułów. Przyjdź do nas na diagnozę, a nasi specjaliści po diagnozie umówią się z Państwem na termin odbioru, koszty i wymienią wadliwe części.

Problemy z WiFi/GSM

Jeżeli Twój iPad przestaje łączyć się z siecią bezprzewodową, traci on wtedy swoja funkcjonalność, ponieważ większość aplikacji działa po podłączeniu do internetu. Za tę funkcje odpowiadają dwa moduły GSM i WiFi, na ich sprawdzenie i wymianę zapraszamy do naszego serwisu, by ponownie tchnąć życie w Twoje urządzenie.

Optymalizacja Oprogramowania

Zapraszamy na aktualizacje oprogramowania, naprawimy wszelkie uszkodzenia systemu, gwarantujemy brak ingerencji w dane i bezpieczną aktualizację softu do najnowszej wersji iOS.

Odzyskiwanie danych

To tylko niektóre z usterek, jakie występują w iPadach. Zajmujemy się wszystkimi problemami, które napotkają Twoje urządzenie. Nasz serwis ArmandS we Wrocławiu cechuje się wysoką jakością twoich usług, rzetelnym podejściem do każdego klienta oraz szybkością ich wykonania. Na każdą wykonaną naprawę otrzymują Państwo gwarancję.

Wyżej zostały opisane najczęstsze uszkodzenia, które trafiają do naszego Serwisu Laptopów ArmandS. Zajmujemy się wszystkimi problemami związanymi z Twoim urządzeniem.

 

Naprawiamy wszystkie modele: iPad Pro, iPad Air2, iPad Air, iPad Mini4, iPad Mini 3, iPad Mini 2, iPad Mini, iPad 4 (retina), iPad 3 new, iPad, iPad 2

 

Bogatynia, Brzeg, Częstochowa, Dzierżoniów, Głogów, Jelenia Góra, Katowice, Kraków, Legnica, Leszno, Lubin, Lwówek Śląski, Łódź, Oleśnica, Oława, Opole, Poznań, Szczecin, Świdnica, Trzebnica, Wałbrzych, Wrocław, Zielona Góra, Złotoryja, Zgorzelec

Naprawiamy laptopy wszytkich marek