<

Serwis iPhone

Zalanie, uszkodzona bateria czy też zbity wyświetlacz to najczęstsze przyczyny awarii tego modelu telefonu. Firma ArmandS z Wrocławia oferuje serwis i naprawę iPhone. Działamy kompleksowo i skutecznie. Regeneracja telefonów, które uległy wyżej wymienionym usterkom jest dla naszych specjalistów codziennością. Pomimo tej powtarzalności, do każdego sprzętu i każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i rzetelnie, z fascynacją, jakbyśmy odkrywali coś na nowo.

Telefon to urządzenie, bez którego chyba każdy z nas nie wyobraża sobie życia. Bez niego tracilibyśmy dużo czasu, którego i tak ciągle jest za mało. To małe niezbędne urządzenie elektroniczne, z którego korzystamy na co dzień w domu, samochodzie, samolocie czy na rowerze jest narażone na uszkodzenia. A przecież w przypadku uszkodzenia obudowy awarii wyświetlacza nie wyrzucisz go do kosza, tym bardziej, że istnieje możliwość naprawy i serwisu iPhona. Koszty z tym związane z całą pewnością nie osiągną nawet połowy wartości nowego telefonu. Zapraszamy do siedziby ArmandS naprawiamy i serwisujemy iPhone we wszystkich modelach. To czym się wyróżniamy to wysoka jakość usług i przystępne ceny.

Diagnostyka wycena naprawy

Pamiętaj, diagnostyka w naszym punkcie jest całkowicie bezpłatna. Sam decydujesz o naprawie iPhona czy innego sprzętu, lub też o rezygnacji z naszych usług.

Wymiana baterii

Mimo 20% baterii Twój smartfon wyłącza się, nagle zaczyna się szybciej rozładowywać, potrzebujesz częstego ładowania urządzenia?

Jeżeli takie objawy występują w Twoim urządzeniu, najlepszym rozwiązaniem będzie wymiana baterii na nową. W naszym wrocławskim serwisie iPhone, wykonamy taką usługę w ciągu godziny. Każda wymieniona bateria jest objęta 90-dniową gwarancją. Wystarczy, że zadzwonisz i umówisz się z nami na konkretną godzinę. Nasze usługi realizujemy również wysyłkowo na terenie całej Polski.

Wymiana przycisku Home

Przycisk Home w Twoim telefonie działa z opóźnieniem? Podwójne kliknięcie nie odsłania okienka multiaskingu? Najprawdopodobniej potrzebna będzie wymiana uszkodzonego mechanizmu przycisku. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia kosztów oraz maksymalnego terminu naprawy iPhona. Usuwanie tego typu awarii nie ma przed nami żadnych tajemnic.

Wymiana uszkodzonego wyświetlacza

Głównymi przyczynami wymiany wyświetlaczy są rozbite ekrany w wyniku uderzenia lub pęknięta szyba z powodu upadku. Gdy na wyświetlaczu pojawiają się cienkie linie lub szerokie pasy, bądź przy lekkim wyginaniu matrycy zanika obraz, jest to oznaka uszkodzonego ekranu, którego wymiana nie stanowi dla nas żadnego problemu. Jeżeli nie chcesz czekać kilku dni na naprawę telefonu, zadzwoń do nas i umów się, a przekonasz się, że w ciągu godziny Twój telefon z nowym wyświetlaczem będzie do odbioru w naszym serwisie iPhone.

Wymiana gniazda audio

W słuchawkach zanika dźwięk? Na początek sprawdź na innym urządzeniu poprawność działania Twoich akcesoriów Apple. Jeśli okaże się, że problemu nie stanowią słuchawki, potrzebna będzie wymiana złącza słuchawkowego. Dzięki rzetelnej diagnostyce sprzętu przeprowadzonej przez naszych specjalistów, bardzo często okazuje się, że do wymiany jest tylko złącze słuchawkowe. Nasz serwis iPhone oferuje kompleksową usługę wymiany w przeciągu maksymalnie kilku godzin.

Wymiana gniazda ładowania

Nie możesz naładować baterii w smartfonie? Często przyczyną tego typu usterki bywa uszkodzona ładowarka. Sprawdź na innym zasilaczu czy problem nadal istnieje. Jeżeli tak, zapraszamy do naszego punktu naprawy iPhone we Wrocławiu, gdzie w mgnieniu oka i z czystą przyjemnością usuniemy usterkę stosując elementy najwyższej jakości, na które udzielamy 90-dniowej gwarancji. Jeżeli nie posiadasz zastępczej ładowarki przyjdź na bezpłatną diagnostykę swojego telefonu.

Wymiana włącznika

Twój iPhone przestał reagować na przycisk włączania, nie chce przechodzić w tryb oczekiwania? Prawdopodobnie jego włącznik został uszkodzony. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej. Ze względu na konieczność rozkręcenia telefonu na części pierwsze, wymiana włącznika może zająć naszym specjalistom do kilku godzin.

Wykwalifikowana kadra oraz specjalistyczne pomieszczenie w naszym serwisie iPhone gwarantują, że po usunięciu usterki, Twój smartfon będzie jak nowy!

Wymiana głośnika

Jeżeli podczas rozmowy słyszysz w tle szumy albo w ogóle nie słyszysz rozmówcy, lub też Twój smartfon przestał wydawać dźwięki, prawdopodobnie oznacza to uszkodzenie jednego z dwóch głośników. Do wymiany tych części potrzebujemy kilku godzin, w zależności, który głośnik uległ awarii. Jeżeli po wymianie głośnika problem nie zostanie zniwelowany musimy podjąć kolejne kroki by ustalić przyczynę usterki. Jesteśmy po to by pomagać, dlatego jeśli masz jakieś pytania, coś jest dla Ciebie niezrozumiałe, zadzwoń, lub odwiedź osobiście serwis naprawczy iPhone, a nasz zespół na pewno pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości.

Wymiana mikrofonu

Problem z mikrofonem ujawnia się wówczas, gdy podczas połączenia rozmówca Państwa nie słyszy. Usunięcie usterki potrwa do 2-3 godzin. Na każdą usługę i wymienione części udzielamy gwarancji. Naprawa iPhona wykonana jest na miejscu przez naszych specjalistów, w przystosowanym do tego typu pracy pomieszczeniu. Bazujemy na oryginalnych narzędziach i częściach, stąd wysoka jakość świadczonych przez nas usług.

Wymiana aparatu/kamery

Głównym powodem, przez który dochodzi do wymiany kamery to uszkodzenie mechaniczne, do którego dochodzi przy silnym urządzeniu lub zalaniu urządzenia. Wymiana uszkodzonych podzespołów na fabrycznie nowe elementy, to dla naszych specjalistów przysłowiowa bułka z masłem. Już po kilku godzinach będziesz mógł odebrać iPhone w naszym serwisie.

Regeneracja po zalaniu

Zalanie to jedna z głównych przyczyn uszkodzeń smartfonów, laptopów i innych urządzeń elektronicznych. Jeśli zalanie sprzętu przydarzy się Państwu, proszę pamiętać o odłączeniu od urządzenia zasilania, czyli odłączenie ładowarki i wyjęcie baterii. Dzięki temu zwiększa się szansa na mniej wnikliwą naprawę, na którą zapraszamy do naszego serwisu. Naprawa iPhona zostanie rozpoczęta od dokładnego oczyszczenia i zdiagnozowania w celu ustalenia uszkodzeń. Na usunięcie tego typu awarii również udzielamy gwarancji.

Naprawa po upadku

Nie raz się nam zdarzyło usiąść na telefonie lub po prostu wypadł nam z rąk. Niefortunne upadki niosą za sobą wiele problemów, począwszy od pęknięcia wyświetlacza do uszkodzenia układów scalonych na płycie głównej. Uszkodzenia mechaniczne to poważny problem, którego nie można negować. Dlatego nie radzimy podejmować usuwania tego typu awarii na własną rękę. Proponujemy kompleksową usługę naprawy iPhone w serwisie ArmandS we Wrocławiu. Dysponujemy certyfikowanym sprzętem, na którym pracują nasi specjaliści. Jeżeli macie Państwo jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta.

Optymalizacja Oprogramowania

Zapraszamy na aktualizację oprogramowania, naprawimy wszelkie uszkodzenia systemu, gwarantujemy brak ingerencji w dane i bezpieczną aktualizację softu do najnowszej wersji iOS.

Naprawiamy wszystkie modele iPhone 4, 4S, 5, 5C, 5S, 6, 6S, 6 Plus, 6S Plus, SE

Bogatynia, Brzeg, Częstochowa, Dzierżoniów, Głogów, Jelenia Góra, Katowice, Kraków, Legnica, Leszno, Lubin, Lwówek Śląski, Łódź, Oleśnica, Oława, Opole, Poznań, Szczecin, Świdnica, Trzebnica, Wałbrzych, Wrocław, Zielona Góra, Złotoryja, Zgorzelec

Naprawiamy laptopy wszytkich marek