<

Matryca Fujitsu Siemens

Matryca ekran do laptopa Fujitsu Siemens.

Posiadamy matryce do większości modeli laptopów Fujitsu Siemens w rozmiarach 10.1, 11.6, 14.0, 15.6, 17.3

Adres:

Serwis laptopów ArmandS
ul. Dąbrowskiego 42
50-457 Wrocław
Telefon: 530 88 9999
E-mail: bok@armands.pl

Matryca to jedna z najbardziej newralgicznych i zarazem najdelikatniejszych części, z których składa się laptop. Wystarczy, że kalpa zostanie mocniej domknięta albo słuchawki zostaną na klawiaturze przy zamykaniu klapy. Chwila nieuwagi i matryca nadaje się do wymiany. Uszkodzenia mechaniczne to nie jedyny problem, z czasem ekran na matrycy może zacząć migotać, podświetlenie zanikać, mogą pojawiać się ciemne plamy, które zaniżają dyskomfort pracy na laptopie.

W większości przypadków matryca nadaje się wyłącznie do wymiany. By nabrać pewności co tak naprawdę zostało uszkodzone, zapraszamy do siedziby naszej firmy ArmandS, gdzie bezpłatnie, na miejscu, zdiagnozujemy usterkę. Nie przerażaj się kosztami. Przyjdź, a wspólnie znajdziemy wyjście z sytuacji, najbardziej Państwa zadowalające.

Większość matryc mamy na miejscu, stąd wymiana matrycy trwa niecałą godzinę. Zadzwoń do nas i umów się na dogodny termin. Jeżeli  nie jesteś z Wrocławia, wyślij do nas maila lub zadzwoń, a kurier już następnego dnia odbierze od Państwa laptopa.

Działamy na terenie całej Polski, diagnostyka jest bezpłatna, sam decydujesz o naprawie lub rezygnacji.

Najczęściej występujące objawy uszkodzonej matrycy:

zamrożony ekran,

na matrycy pojawiają się pionowe/poziome pasy,

ciemne plamy,

bad piksele,

brak podświetlenia matrycy,

pęknięcia.

Naprawiamy laptopy wszytkich marek