<

Serwis i naprawa Apple

Trudno wyobrazić sobie współczesny świat bez nowych technologii. Człowiek tak przyzwyczaił się do korzystania z komputerów, telefonów i innych urządzeń multimedialnych, że życie bez nich wydaje się niemożliwe. Szczególnie, jeśli sprzęt z którego korzystamy ulegał awarii. Firma ArmandS z Wrocławia oferuje pogwarancyjny serwis Apple. Urządzenia tej marki od wielu lat zyskują na popularności w Europie, a w ostatnich latach coraz mocniej podbijają również nasz krajowy rynek.

Przyczyn awarii sprzętu może być wiele. Usterka może mieć charakter mechaniczny, a także dotyczyć oprogramowania. Do jednych z najczęstszych przyczyn uszkodzeń IPhonów, iPadów, Macbooków zalicza się zalanie. Wówczas uszkodzeniu mogą ulec nie tylko ekran, matryca czy też wyświetlacz, lecz także inne podzespoły urządzenia. W przypadku takiego zdarzenia ważne aby odłączyć sprzęt od źródła zasilania, a także wyjąć z niego baterię. Zwiększa to szanse na skuteczny pogwarancyjny serwis Apple.

Każdy dostarczony do nas sprzęt, który ulegał awarii na skutek zalania dokładnie oczyszczamy oraz osuszamy. Sprawdzamy, które podzespoły są do wymiany, a które wystarczy tylko poddać procesom regeneracyjnym. Po postawieniu diagnozy oraz przesłaniu Państwu wyceny, mogą się Państwo zdecydować czy naprawa ma być kontynuowana przez nasz wrocławski serwis. Apple produkuje urządzenia, które są stosunkowo drogie w polskich realiach, dlatego też naprawa i wymiana uszkodzonych elementów wyniesie Państwa znacznie taniej, aniżeli zakup nowego sprzętu.

Innymi rodzajami awarii, z którymi najczęściej spotykają się nasi specjaliści realizujący serwis Apple, są między innymi:

  • niedziałający przycisk Home w iPhonie;
  • uszkodzony przycisk włącznika;
  • uszkodzona kamera, mikrofon lub głośnik;
  • problemy z połączeniem się iPada z siecią Wi-Fi;
  • utrata danych z urządzenia, takich jak kontakty, aplikacje oraz wiadomości tekstowe;
  • nie działające gniazdo na słuchawki czy też ładowarkę;
  • problemy z aktualizacją oprogramowania.

Niezależnie od przyczyn usterki Państwa urządzenia, gwarantujemy kompleksową, szybką i fachową naprawę.

Usuwaniem awarii zajmujemy się również wówczas, kiedy przestały już obowiązywać zabezpieczenia oferowane przez firmę, w której dokonywaliście Państwo zakupu sprzętu. Pogwarancyjny serwis Apple realizowany przez specjalistów firmy ArmandS, to szansa na znaczne wydłużenie żywotności swojego iPhona, iPada czy Macbooka. Siedzibę naszej firmy znajdą Państwo we Wrocławiu. Obsługujemy również zamówienia z całego kraju metodą wysyłkową. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Naprawiamy laptopy wszytkich marek