<

Hp Naprawa

Laptop Serwis Hp Wrocław

Profesjonalny Serwis laptopów we Wrocławiu. Ekspresowe naprawy. Bezpłatna diagnoza laptopa Hp i wycena usterki. Upewnij się czy opłaca się i Tobie naprawa laptopa i skorzystaj z Naszego doświadczenia.

Diagnostyka i wycena naprawy

Pamiętaj, diagnostyka i wycena naprawy w naszym serwisie jest całkowicie bezpłatna. Sam decydujesz o naprawie Toshiba lub o rezygnacji z naszych usług.

Twój laptop przegrzewa się?

Układ chłodzenia to jest jedna z najczęściej zaniedbywanych części w laptopie. Układ ten składa się m. in. z wentylatora, radiatora, past termo przewodzących, które są konieczne w procesie wymiany ciepła. Jeżeli czujesz, że w Twoim laptopie coraz bardziej nagrzewa się obudowa, wentylator pracuje dość głośno albo w ogóle nie słyszysz jego pracy, jest to sygnał do złej pracy układu chłodzenia. Innym wątpliwym objawem są częste i nagłe restarty laptopa. Takie sytuacje są sygnałem do tego by jak najszybciej udać się do naszego serwisu. Konserwację układu chłodzenia zalecamy wykonywać co najmniej co pół roku, by zapobiec uszkodzeniom płyty głównej. Zapraszamy do naszego serwisu laptopów ArmandS we Wrocławiu, gdzie bezpłatnie zdiagnozujemy sprzęt. Konserwacje nasi specjaliści wykonają w ciągu kilku godzin. Jeżeli nie jesteś z Wrocławia możemy zamówić do Ciebie kuriera, który odbierze od Ciebie laptopa w umówiony dzień i już następnego dnia zostanie zdiagnozowany, naprawiony i odesłany. Pamiętaj, to Ty decydujesz o naprawie lub jej rezygnacji. Usługa ta nie jest droga, a może przedłużyć żywotność Twojego laptopa.

Masz problem z wyświetlaniem obrazu na matrycy?

Matryca to jeden z najważniejszych komponentów, z których składa się laptop. Usterki matrycy wynikają najczęściej z uszkodzeń mechanicznych. Niepokojącymi oznakami są: rozlany obraz, poziome lub pionowe pasy, zanikająca treść, to częste uszkodzenia, których nie da się naprawić. Kolejnym drażliwym problemem pojawiającym się na ekranie są pojedyncze bad piksele. Są to pola kryształu, które świecą cały czas w tym samym kolorze albo nie świeca w ogóle. Jeżeli obraz zrobił się ciemny i by zobaczyć treść musisz podświetlić sobie ekran z latarką, prawdopodobnie zostało uszkodzone podświetlenie matrycy, ten problem tyczy się matryc z podświetleniem CCFL.

Uszkodzona matryca jest klasyfikowana do wymiany (za wyjątkiem braku podświetlenia matrycy CCFL, które można zregenerować), nie da jej się naprawić ze względu na delikatność części elektronicznych.

Zapraszamy do naszego serwisu we Wrocławiu na bezpłatna diagnozę i szybką wymianę matrycy.

Laptop zawiesza się, wolno pracuje?

Twój laptop zaczyna wolniej funkcjonować niż dotychczas, a praca na nim prowadzi do rozdrażnienia ze względu na długi czas uruchamiania aplikacji. Zdarza się również całkwoite zawieszenie pracy systemu tzw. zamrożenie ekranu przy większym obciążeniu wydajnymi programami lub grami.

Przyczyn takich zachowań jest wiele, od zawirusowanego systemu po uszkodzenia podzespołów takich jak dysk twardy czy karta graficzna.

Powyżej wymienione przyczyny wolnej pracy to tylko kilka z niewielu, które mogą powodować te problemy. Zapraszamy do naszego serwisu na bezpłatną diagnozę do naszego serwisu laptopów ArmandS.

Nie działa klawiatura, touchpad?

Problemy z klawiaturą czy touchpadem pojawiają się przeważnie po zalaniu laptopa lub jej niewłaściwym czyszczeniu. Całą klawiatura lub kilka klawiszy przestały działać albo klawisze na stałe? Przyczyn tych uszkodzeń jest wiele: zalanie, uszkodzenie folii wewnętrznych klawiatury i inne. Klawiatura to część solidnie wyeksploatowana, dlatego,że z biegiem czasu zużywa się. W skrajnych wypadkach uda się naprawić niedziałające klawisze, ale w większości napraw konieczna jest jej wymiana.

Klawiatura jak i touchpad podłączone są do płyty głównej poprzez taśmy sygnałowe. Jeżeli w tym samym czasie przestały działać obydwa komponenty, najprawdopodobniej problem jest po stronie płyty głównej.

Kiedy zaczynają się problemy z touchpadem pierwszymi krokami, które należy podjąć, to sprawdzenie czy touchpad nie został wyłączony lub odinstalowany. Diagnozę i zweryfikowanie usterki, warto powierzyć specjalistom, ponieważ wymiana części na własną rękę może tylko pomnożyć koszta naprawy.

Gniazdo zasilania

Jeżeli twój laptop przestał ładować baterię albo nie chce się włączyć na samym zasilaczu (bateria wyjęta), najprawdopodobniej zostało uszkodzone gniazdo zasilania. Innym powodem do niepokoju jest również ciągłe ustawianie wtyku od zasilacza pod pewnym kątem, by nie stracić ładowania baterii, co sygnalizuje nam o uszkodzonym zasilaczu. Zbyt mocne nagrzewanie się końcówki jest niepokojące i warto zgłosić się z tym problemem do naszego serwisu w celu zweryfikowania usterki. Przyczyn uszkodzeń jest wiele, od uszkodzeń mechanicznych po używanie niekompatybilnego zasilacza. Jeżeli z zewnątrz gniazdo zasilania nie jest uszkodzone, nie ma potrzeby wymiany. Najprawdopodobniej zostało naruszone mechanicznie i potrzebne będzie jego przylutowanie.

Laptop po zalaniu

Wystarczy chwila nieuwagi.. by kawa lub herbata wylądowały na Twoim Laptopie. Co wtedy? Najważniejsze, nie wpadać w panikę, zachować zimna krew i podjąć następujące kroki.

Po pierwsze odciąć komputer od źródła prądu, czyli odłączyć zasilacz z gniazda zasilania, następnie wyciągnąć baterię. Bateria jest wbudowana i nie ma możliwości jej wyjęcia? W większości laptopów istnieje możliwość wyłączenia baterii za pomocą przycisku usytuowanego na spodzie laptopa, który podobny jest do otworu, który służy „ręcznego” wysuwania napędu optycznego, za pomocą spinacza biurowego lub igły. A jeśli są Państwo wyposażeni w odpowiednie narzędzia, w prosty sposób można zdemontować dolną obudowę i delikatnie wypiąć baterię z gniazda na płycie głównej.

By zapobiec przedostaniu się wylanej cieczy na kolejne komponenty, nie rozcierać płynu ręcznikiem po laptopie. Natychmiast odwrócić go do góry nogami.

Jeżeli zareagowałeś zgodnie z naszymi zaleceniami, ryzyko uszkodzenia płyty głównej maleje i zakres naprawy może dotyczyć wyłącznie wymiany klawiatury i ewentualnego czyszczenia laptopa. Wszystko zależne jest od typu cieczy i wylanej ilości.

Pamiętaj, nie włączaj laptopa po osuszeniu, odradzamy takiego postępowania ze względu na spowodowanie jeszcze większych uszkodzeń.

Reballing układu BGA, wymiana karty graficznej

Jeżeli w twoim laptopie, na ekranie pojawiają się kolorowe pasy, artefakty, na matrycy nic nie widać, albo laptop wydaje sygnały dźwiękowe, prawdopodobnie uległ uszkodzeniu chipset graficzny. Nasz serwis wykonuje reballingi i wymiany układów na płytach głównych codziennie. Pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie i układach, które wykorzystujemy do lutowania. Dzięki czemu nasze naprawy są wykonywane na jak najwyższym poziomie, na miejscu w szybkim terminie, co daje nam najwyższą jakość napraw. Zapraszamy do nas na bezpłatną diagnozę, gdzie porozmawiamy o problemie, ustalimy przyczynę uszkodzenia i wspólnie ustalimy najlepsze rozwiązanie dla Państwa.

Zapraszamy do naszego serwisu laptopów ArmandS we Wrocławiu, gdzie bezpłatnie zdiagnozujemy sprzęt. Konserwacje nasi specjaliści wykonają w ciągu kilku godzin. Jeżeli nie jesteś z Wrocławia możemy zamówić do Ciebie kuriera, który odbierze od Ciebie laptopa w umówiony dzień i już następnego dnia zostanie zdiagnozowany i wyznaczony termin naprawy. Pamiętaj, diagnostyka jest bezpłatna, sam decydujesz o naprawie lub o jej rezygnacji. Gwarantujemy zadowolenie z jakości naszych usług oraz gwarancję na wykonane usługi.

Laptop po upadku

Upadek laptopa z dużej wysokości bądź silne uderzenie, zawsze prowadzi do nieprawidłowości w jego funkcjonowaniu. Wszystko uzależnione jest od siły uderzenia. Pu upadku na pierwszy rzut oka możemy ustalić widoczne uszkodzenia zewnętrzne typu:

  • pęknięta obudowa, uszkodzone zawiasy,
  • wylana matryca, pasy linie na ekranie,
  • problemy z uruchomieniem systemu, uszkodzony dysk twardy.

W tym celu proponujemy zgłosić się do do naszej siedziby na ul. Dąbrowskiego 42 we Wrocławiu by wycenić komponenty i ostatecznie zdiagnozować sprzęt. Jeżeli po diagnozie stwierdzimy, że po wymianie części uszkodzonych mechanicznie, laptop będzie sprawny, naprawa będzie należała do prostych i przyjemnych.

Mniej komfortowa sytuacja będzie wtedy, kiedy okaże się, że zniszczeniu uległa również płyta główna, Wówczas diagnoza usterki musi być bardziej wnikliwa ze względu na niewidoczne gołym okiem uszkodzenia. Najczęściej dochodzi do pęknięć laminatu czy uszkodzenia spoiw pod układem BGA. Do naszego serwisu ArmandS trafiają różne przypadki, od przejechania laptopa samochodem po zrzucenie z 6 piętra. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze i satysfakcji osiągnięcia celu nie poddajemy się, tym bardziej stajemy się co raz bardziej zmotywowani do stawienia czoła kolejnym przypadkom, z którymi inni sobie nie poradzili.

Zapraszamy do kontaktu. Działamy na terenie całej Polski. Zadzwoń lub wyślij maila, a kurier już następnego dnia odbierze od Państwa laptopa.

Nie łudźcie się informacjami, które przeczytacie w internecie , dzięki którym będziecie mogli niskim kosztem sami zniwelować usterkę, bądź co gorsza stwierdzić, że naprawa jest nieopłacalna. Odradzamy takiego postępowania przy braku doświadczenia i odpowiednich narzędzi koszty naprawy mogą tylko kilkukrotnie wzrosnąć, ze względu na kolejne uszkodzenia. Skontaktuj się z nami i przyjdź ze swoim pupilem na diagnostykęi wycenę, która jest w naszym serwisie BEZPŁATNA, sam zdecydujesz o tym czy zgadzasz się na naprawę. Nie płacąc zyskujesz cenne informacje.

Objawy przegrzewania się laptopa Hp:

Laptop lub komputer bardzo się grzeje, obudowa jest gorąca w dotyku.
Laptop sam się wyłącza po chwili pracy.
Słychać buczenie lub warkot, wiatraki głośno pracują.

Należy wtedy rozebrać notebooka Hp i dokładnie wyczyścić z kurzu układ chłodzenia. Odkurzenie stacjonarnego komputera można wykonać samemu, jednakże już czyszczenie wiatraków w notebooku powinien przeprowadzić profesjonalny serwis, ponieważ położenie układu chłodzenia wymusza często konieczność rozebrania praktycznie całego notebooka na części. Gdy zaniedbamy omawiane objawy i nie udamy się z notebookiem do serwisu, to wskutek przegrzania mogą uszkodzić się układy SMD, lub nawet odkleić kulki cyny pod układami BGA na płycie głównej. Poza tym pamiętajmy, że nie można korzystać z laptopa kładąc go bezpośrednio na dywanie, pościeli, czy też materiale, który może przysłonić otwory wentylacyjne.

Wysoka temperatura jest bardzo niebezpieczna dla elektroniki i znacznie skraca jej żywotność oraz zwiększa ryzyko awarii, np. może doprowadzić do uszkodzenia dysku twardego, co grozi utratą cennych informacji.

Z opisu usterki jasno wynika że występuje problem z systemem chłodzenia. Wiatraki montowane w komputerach i w laptopach często zapychają się kurzem, tworząc z czasem tzw. „dywaniki”, które zapychają otwory wentylacyjne. Poniżej przedstawiamy zdjęcia przed i po czyszczeniu laptopa z serii HP PAVILION.

 

 

Naprawy płyty głównej i nie tylko:

 

– reballing układu BGA (chipset, karta graficzna, mostek) – objaw przegrzanie laptopa, brak obrazu na ekranie, laptop HP piszczy, kolorowe kwadraciki pasyna ekranie laptopa HP.

– wymiana układu BGA na nowy – preferowany w przypadku gdy wymiana spoiw bezołowiowych nie przywracja pełnej funkcjonalności grafiki

– naprawa płyty głównej (układu zasilania/ładowania, naprawa przetwornic) – objaw – laptop HP nie włącza się, piszczy przy włączeniu, dioda na zasilaczu gaśnie, laptop wyłącza się po paru sekundach

– lutowanie (także mikroelementów pod mikroskopem) na płycie głównej

– wymiana (przelutowanie) gniazda zasilającego – gniazdo wpadło do środka obudowy HP, rozłącza się i nie ładuje baterii, gniazdo jest ukruszone, bolec wygięty
– wymiana (przelutowanie) gniazd USB, audio, firewire, lub innych

– wymiana karty graficznej – w przypadku uszkodzenia płytki drukowanej lub przegrzaniem chipsetu z padami wynikłym z nieumiejętnej próby naprawy

– wymiana płyty głównej – w przypadku gdy uszkodzony jest laminat płyty głównej, wypalona dziura, uszkodzone ścieżki płyty głównej, gdy wymiana poszczególnych elementów smd, mosfet laptopa HP nie daje rezultatu.

 

 

USTERKI PROGRAMOWE I SYSTEMOWE, USUWANIE WIRUSÓW

– Instalacja systemu Windows, usuwanie wirusów w laptopie HP – czas od 1 do 3 dni

– odwirusowanie komputera, laptopa, lub netbooka HP – czas od 1do 2 dni

– instalacja i konfiguracja systemu operacyjnego Windows: XP, Vista, 7, 8 bądź inne w laptopie HP (wymagana ważna licencja) czas około 2 dni

– naprawa systemu Windows i przywrócenie danych użytkownika po awarii sprzętu

– aktualizacja BIOS’u, lub firmware

– usunięcie zapomnianych haseł do BIOS’u lub Windows – ingerencja w płyte główną czas około 1-5 dni

– instalacja i konfiguracja oprogramowania HP (w tym oprogramowanie księgowe i inne specjalistyczne) 1 dzień

ODZYSKIWANIE DANYCH Z DYSKU LAPTOPA HP

– diagnostyka nośnika danych Hp i ekspertyza możliwości odzyskania danych
– odzyskanie danych Hp po przypadkowym skasowaniu / usunięciu
– odzyskanie danych przy naprawie bądź reinstalacji systemu Windows w laptopie Hp
– odzyskanie danych z zepsutego laptopa, netbooka, lub komputera marki Hp
– odzyskanie danych z uszkodzonego nośnika: dysku, pendriva, karty pamięci, bądź innego sprzętu firmy Hp

USTERKI ZWIĄZANE Z WYŚWIETLANIEM OBRAZU PRZEZ LAPTOP HP

– Wymiana taśmy, wymiana matrycy – jesli matryca mruga przy ruszaniu obudowa górną lub zmieniają się kolory i powstają pasy poziome możemy byc pewni że uszkodzeniu uległa taśma ekranu laptopa Hp. Natomiast jeśli ekran jest popękany lub posiada kolorowe pionowe paski oznacza to że ekran laptopa hp należy wymienić
naprawa podświetlenia matrycy (w tym wymiana inwertera) – obraz jest widoczny jeśli poświecimy latarką w ekran

USZKODZENIA MECHANICZNE I FIZYCZNE (uszkodzenia obudowy laptopów / netbooków, wyłamanie zawiasów w laptopie Hp

– Usterki mechaniczne, wymiana zawiasów, pęknięcia obudowy
– wymiana klawiatury w laptopie Hp – jesli klika klawiszy przestało działać lub są wyrwane jedyna możliwością naprawy jest wymiana klawiatury na nową
– wymiana zawiasów lub/i prowadnic – złamany zawias prowadzi do uszkodzeń mocowań obudowy dolnej, obudowy górnej należy pamiętac że przy uszkodzeniu tego typu nie należy otwierać lub – zamykać laptopa Hp, w przeciwnym wypadku będziemy musieli wymienić dodatkowe części
– wymiana ramki/klapy matrycy
– wymiana matrycy laptopa
– wymiana touchpada, palmrestu, paneli multimedialnych, klapek i obudowy laptopa Hp – konieczność wymiany tych części najczęściej zachodzi gdy laptop jest po zalaniu cieczą. Uszkadzają się wtedy tasiemki i sloty oraz elektronika przy płycie głównej.

CZYSZCZENIE I KONSERWACJE LAPTOPÓW / NETBOOKÓW (w tym po zalaniu i zabezpieczenie antykorozyjne)

– Czyszczenie laptopa po zalaniu, konserwacja, czyszczenie układu chłodzenia
– czyszczenie i konserwacja układu chłodzenia (regeneracja wentylatora, wymiana past termoprzewodzących)
– wymiana wentylatora
– czyszczenie laptopa po zalaniu i zabezpieczenie obwodów elektronicznych przed korozją
– wymiana klawiatury po zalaniu

MODERNIZACJE I DROBNE NAPRAWY W LAPTOPACH HP

– Laptop – modernizacje, wymiana pamięci, wymiana dysku
– wymiana/rozbudowa pamięci
– wymiana dysku twardego w laptopie Hp
– wymiana napędu optycznego (nagrywarki DVD)
– wymiana karty WiFi lub innych drobnych podzespołów

 

 

PRZYKŁADOWA LISTA NAPRAWIANYCH PRZEZ NAS MODELI:

SERIA HP PAVILION, PAVILION DV6000, DV9000, DV2000, DV5, DV6 i inne

naprawa HP Pavilion, PAVILION DV6000, DV9000, DV2000

naprawa HP Pavilion, PAVILION DV6700, DV9500, DV6500

naprawa HP Pavilion DV5, DV6, DV7

seria HP Pavilion dv6000, dv6500, dv6700:

dv6003ea, dv6016ea, dv6018ea, dv6087ea, dv6104ea, dv6108ea, dv6110ea, dv6117ea, dv6121eu, dv6140ea, dv6149ea, dv6150eu, dv6153ea, dv6161ea, dv6171ea, dv6173ea, dv6197ea, dv6202ea, dv6202eu, dv6212ea, dv6213ea, dv6214ea, dv6220ea, dv6225eu, dv6233ea, dv6240ea, dv6253eu, dv6255eu, dv6271ea, dv6280ea, dv6281ea, dv6284eu, dv6290ea, dv6291ea, dv6298ea, dv6299ea, dv6308ea, dv6310ea, dv6331ea, dv6353eu, dv6356eu, dv6359eu, dv6374ea, dv6391eu, dv6420en, dv6420ew, dv6460en, dv6500ew, dv6510ew, dv6520ea, dv6530ew, dv6536en, dv6540ew, dv6550en, dv6560en, dv6570en, dv6580en, dv6599en, dv6599ew, dv6610ew, dv6615ew, dv6620en, dv6625ew, dv6640en, dv6640ew, dv6650en, dv6664en, dv6670en, dv6670ew, dv6680en, dv6699en, dv6699ew, dv6705ew, dv6710ew, dv6715ew, dv6720ew, dv6725en, dv6730ew, dv6732en, dv6735en, dv6740ew, dv6750en, dv6750ew, dv6755en, dv6760et, dv6780ew, dv6799en, dv6799ew, dv6810ew, dv6815ei, dv6820ei, dv6820ew, dv6830ew, dv6840ew, dv6850ei, dv6850ew, dv6860ew, dv6870ei, dv6870ew, dv6880ew, dv6890ew, dv6899ew, dv6915ei, dv6940ew, dv6960ew.

seria HP Pavilion dv2000:

dv2015ea, dv2016ea, dv2083ea, dv2084ea, dv2098ea, dv2132ea, dv2216ea, dv2217ea, dv2281ea, dv2282ea, dv2297ea, dv2298ea, dv2323ea, dv2324ea, dv2383ea, dv2384ea, dv2395ea, dv2396ea, dv2420en, dv2520en, dv2525en, dv2530en, dv2550en, dv2670en, dv2680en, dv2690en, dv2699en, dv2725en, dv2750en, dv2775en, dv2799en, dv2840ei, dv2855ei.

seria HP Pavilion dv9000, dv9500:

dv9272ea, dv9273ea, dv9295ea, dv9296ea, dv9314ea, dv9372eu, dv9379ea, dv9394ea, dv9395ea, dv9500ew, dv9575en, dv9580en, dv9625ew, dv9680ew, dv9690ew, dv9770ew, dv9780ew, dv9790ew, dv9870ew, dv9880ew, dv9890ew, dv9960ew.

seria HP Pavilion g6:

g6-1005sw, g6-1015ew, g6-1020sw, g6-1025ew, g6-1030ew, g6-1040ew, g6-1050ew, g6-1105sw, g6-1110sw, g6-1120sh, g6-1120sw, g6-1125sw, g6-1130sw, g6-1140sw, g6-1160sw, g6-1170ew, g6-1180ew, g6-1205sw, g6-1210sw, g6-1215ew, g6-1221ew, g6-1230sw, g6-1240sw, g6-1250ew, g6-1260ew, g6-1270ew, g6-1300sw, g6-1305sw, g6-1312ew, g6-1315sw, g6-1316ew, g6-1330sw, g6-1331sw, g6-1350sw, g6-1352sw.

seria HP Pavilion g7:

g7-1005sw, g7-1010sw, g7-1020sw, g7-1110sw, g7-1120sw, g7-1130ew, g7-1205sw, g7-1210sw, g7-1220sw, g7-1230ew, g7-1305sw, g7-1330sw, g7-1350ew.

seria HP Pavilion dv7:

dv7-6b10ew, dv7-6b10sw, dv7-6b20ew, dv7-6b30ew, dv7-6b40ew, dv7-6c50ew, dv7-1020ew, dv7-1030en, dv7-1040ew, dv7-1060en, dv7-1060ew, dv7-1080ew, dv7-1090en, dv7-1120ew, dv7-1130ew, dv7-1140en, dv7-1140ew, dv7-1150ew, dv7-1199ew, dv7-1220ew, dv7-1230ew, dv7-1250en, dv7-1260ew, dv7-1280ew, dv7-1299ew, dv7-1424n, dv7-2055ew, dv7-2070ew, dv7-2080ew, dv7-2155ew, dv7-2180ew, dv7-3005ew, dv7-3010ew, dv7-3015ew, dv7-3020ew, dv7-3030ew, dv7-3105sw, dv7-3110sw, dv7-3115ew, dv7-3120ew, dv7-3130ew, dv7-4005sw, dv7-4010sw, dv7-4015ew, dv7-4020ew, dv7-4025ew, dv7-4030ew, dv7-4105ew, dv7-4105sw, dv7-4110sw, dv7-4120ew, dv7-4130ew, dv7-4140ew, dv7-6010sw, dv7-6020sw, dv7-6030ew, dv7-6040ew, dv7-6110sw, dv7-6120sw, dv7-6130ew, dv7-6140ew.

seria HP Pavilion dv6:

dv6-6b01ew, dv6-6b10ew, dv6-6b15ew, dv6-6b20ew, dv6-6b30ew, dv6-6b30sw, dv6-6b40ew, dv6-6b50ew, dv6-6b60ew, dv6-6b66ew, dv6-6b70ew, dv6-6c50ew, dv6-1050en, dv6-1110ew, dv6-1115ew, dv6-1120ew, dv6-1125ew, dv6-1130ew, dv6-1135ew, dv6-1140ew, dv6-1145ew, dv6-1210ew, dv6-1215ew, dv6-1220ew, dv6-1225ew, dv6-1230ew, dv6-1234nr, dv6-1302sw, dv6-1304ew, dv6-1306ew, dv6-1307ew, dv6-1308ew, dv6-1410sw, dv6-1420sw, dv6-1430sw, dv6-2002ew, dv6-2005sw, dv6-2015sw, dv6-2025ew, dv6-2105ew, dv6-2110sw, dv6-2115ew, dv6-2120ew, dv6-2125ew, dv6-2126ew, dv6-2130ew, dv6-2135ew, dv6-2145ew, dv6-2155ew, dv6-3005sw, dv6-3010sw, dv6-3015sw, dv6-3020sw, dv6-3025ew, dv6-3030ew, dv6-3040ew, dv6-3060ew, dv6-3105ew, dv6-3105sw, dv6-3110ew, dv6-3110sw, dv6-3120ew, dv6-3125ew, dv6-3130ew, dv6-3140ew, dv6-3150ew, dv6-3160ew, dv6-3170ew, dv6-3280ew, dv6-3290ew, dv6-6010sw, dv6-6020ew, dv6-6025ew, dv6-6030ew, dv6-6040ew, dv6-6050ew, dv6-6110sw, dv6-6112sw, dv6-6120sw, dv6-6130ew, dv6-6140ew, dv6-6150ew, dv6-6160ew.

seria HP Pavilion dv5:

dv5-1010ew, dv5-1020en, dv5-1020ew, dv5-1030en, dv5-1030ew, dv5-1040ei, dv5-1040en, dv5-1040ew, dv5-1050en, dv5-1050ew, dv5-1060ei, dv5-1060ew, dv5-1070ew, dv5-1100ew, dv5-1110ei, dv5-1110ew, dv5-1115em, dv5-1120ew, dv5-1125em, dv5-1130ew, dv5-1140ew, dv5-1150ew, dv5-1160ew, dv5-1170ew, dv5-1199ew, dv5-1205ew, dv5-1210en, dv5-1210ew, dv5-1215ei, dv5-1215ew, dv5-1220ew, dv5-1225ew, dv5-1230en, dv5-1230ew, dv5-1235ew, dv5-1240ew, dv5-1250en, dv5-1270en, dv5-1299ew.

seria HP Pavilion dm1, dm3, dm4, dv4,dv8,dv1000, dv3000, dv4000, dv8000, tx, ze:

dm1-1110sw, dm1-3110ew, dm1-3220ew, dm1-4020ew, dm1-4120ew, dm3-1010ew, dm3-1105ew, dm3-1110ew, dm4-1110ew, dm4-1310ew, dm4-2010ew, dm4-2110ew, dm4-2120ew, dv2-1030ew, dv2-1040ew, dv2-1050ew, dv3-2050ew, dv3-2250ew, dv3-2310sw, dv3-4110ew, dv3-4310ew,dv4-1030ei, dv4-1030en, dv4-1105em, dv4-1135ei, dv8-1110sw, dv1000, dv1152EA, dv1258EA, dv1259EA, dv1270EA, dv1272EA, dv1375EA, dv1446EA, dv1473EA, dv1489EA, dv3515ei, dv3640ew, dv3660ew, dv4040EA, dv4049EA, dv4080EA, dv4129EA, dv4131EA, dv4139EA, dv4141EA, dv4144EA, dv4157EA, dv4251EA, dv4280EA, dv4282EA, dv4294EA, dv5002ea, dv5110eu, dv5111eu, dv5126ea, dv5127ea, dv5128ea, dv5153eu, dv5160eu, dv5202eu, dv5242ea, dv5243ea, dv5244ea, dv5274ea, dv5275ea, dv5276ea, dv5279ea, dv5281ea, dv5292ea, dv5293ea, dv5294ea, dv8369ea, dv8370ea, dv8394ea, tx1020ea, tx1129ea, tx1140ea, tx1250en, tx1350en, tx2030en, tx2070en, tx2150ei, tx2550ew, tx2645ei, tx2650ew, zd7375EA, zd8075EA, zd8129EA, zd8252EA, zd8342EA, ze2001EA, ze2040EA, ze2050EA, ze2065EA, ze2090EA, ze2107EA, ze2139EA, ze2155EA, ze2160EA, ze2301EA, ze2313EA, ze2349EA, ze4953EA, ze4965EA, ze5626EA, ze5639EA, ze5644EA, ze5730EA, ze5740EA, zt3210EA, zt3239EA, zt3463EA, zv5161EA, zv5178EA, zx5035EA, zx5170EA.

SERIA HP ProBook

naprawa laptop HP probook

seria HP ProBook 4000,5000,6000:

6540b, 6545b, 6550b, 6555b, 6560b, 6565b, 6440b, 6445b, 6450b, 6455b, 6460b, 6465b, 6360b, 5310m, 5320m, 5330m, 5220m, 4710s, 4720s, 4730s, 4510s, 4515s, 4520s, 4525s, 4530s, 4535s, 4410s, 4411s, 4415s, 4416s, 4420s, 4421s, 4425s, 4430s, 4431s, 4435s, 4436s, 4310s, 4311s, 4320s, 4321s, 4325s, 4326s, 4330s, 4331s, 4230

SERIA HP NX, NC, NW i inne

naprawa laptop HP COMPAQ serii nx, nc, nw

seria HP COMPAQ nc, nw, nw inne:

2210b, 2230s, 2510p, 2710p, 6510b, 6515b, 6520s, 6530b, 6530s, 6531s, 6535b, 6535s, 6710b, 6710s, 6715b, 6715s, 6720s, 6730b, 6730s, 6735b, 6735s,6820s, 6830s, 6910p, 8510p, 8510w, 8710p, 8710w, nc2400, nc4000, nc4010, nc4200, nc4400, nc6000, nc6110, nc6120, nc6220, nc6230, nc6320, nc6400, nc8000, nc8230, nc8430, nw8000, nw8240, nw8440, nw9440, nx4300, nx4800, nx4820, nx5000, nx6105, nx6110, nx6115, nx6120, nx6125, nx6130, nx6310, nx6315, nx6320, nx6325, nx6330, nx7000, nx7010, nx7100, nx7220, nx7300, nx7400, nx8220, nx8420, nx9000, nx9005, nx9008, nx9010, nx9020, nx9030, nx9040, nx9100, nx9105, nx9110, nx9420, nx9500, nx9500A, nx9600.

SERIA HP G

naprawa laptop HP G series

seria HP G:

G62-110SW, G62-120SW, G62-a05SW, G62-a10SW, G62-a15SW, G62-a20SW, G62-a25EW, G62-a30EW, G62-a35EW, G62-a40EW, G62-b05EW, G62-b05SW, G62-b10EW, G62-b10SW, G62-b15SW, G62-b20EW, G62-b20SW, G62-b30EW, G62-b30SW, G62-b40SW, G62-b45EW, G62-b50EW, G62-b55EW, G62-b60EW, G62-b70EW, G72-110SW, G72-120EW, G72-a10SW, G72-a20EW, G72-a30EW, G72-a40EW, G72-b10EW, G72-b10SW, G72-b20EW, G72-b20SW, G72-b30EW, G5050EW, G5051EA, G7010EW, G7030EW.

SERIA HP EliteBook

naprawa laptop HP serii EliteBook

seria HP EliteBook:

2530p, 2540p, 2560p, 2730p, 6930p, 8440w, 8460w, 8440p, 8460p, 8530w, 8540w, 8560w, 8730w, 8740w, 8760w.

SERIA HP MINI

naprawa laptop HP serii Mini

seria HP Mini:

100e, 110-1102EW, 110-3100ew, 110-3100sw, 110-3630sw, 110-3710sw, 110-3860sw, 210-1000EW, 210-1010SW, 210-1020SW, 210-1030SW, 210-1040EW, 210-1050EW, 210-1099EW, 210-1100EW, 210-1110SW, 210-1120SW, 210-1140SW, 210-1150SW, 210-2000ew, 210-2000sw, 210-2010ew, 210-2010sw, 210-2020ew, 210-2020sw, 210-2030ew, 210-2030sw, 210-2200ew, 210-2210sw, 210-2230sw, 210-2240ew, 210-3000ew, 210-3000sw, 210-3003ew, 210-3004ew, 210-3010sw, 210-4160ew, 1099ei, 1099en, 1099ew, 1199eq, 1101, 1103, 1104, HP 2133, 2140, 2102, 5101, 5102, 5103.

Bogatynia, Brzeg, Częstochowa, Dzierżoniów, Głogów, Jelenia Góra, Katowice, Kraków, Legnica, Leszno, Lubin, Lwówek Śląski, Łódź, Oleśnica, Oława, Opole, Poznań, Szczecin, Świdnica, Trzebnica, Wałbrzych, Wrocław, Zielona Góra, Złotoryja, Zgorzelec

Naprawiamy laptopy wszytkich marek